Personlige verktøy
Logg inn

Fortsett til innholdet. | Gå til navigasjonen

Seksjoner

Kontaktinformasjon - Lærere

 Ansatte

 





Bjørg Skålnes Bjørg Skålnes
Lærer
Voksenopplæringen
Epost arb.: bjoerg.skaalnes@utsira.skole.no 
Herborg Thomassen Herborg Thomassen
Renholder

Tlf. arb.: 52750128 
Jorun Nordvik Jorun Nordvik
Adjunkt m/opprykk
Lærer 5. -7.trinn/IKT ansvarlig
Epost arb.: jorun.nordvik@utsira.skole.no
Tlf. arb.: 52750128 
Jostein Nilsen Jostein Nilsen
Lærer
Yrkesrådgiver/kontaktlærer 5.-7.trinn
Epost arb.: jostein.nilsen@utsira.skole.no
Tlf. arb.: 52750128
Mobil priv.: 90567654 
Kjellaug Klovning Kjellaug Klovning
Adjunkt
Kontaktlærer 5.-7.trinn og lærer VO
Epost arb.: kjellaug.klovning@utsira.skole.no
Epost priv.: 125260@studpost.hsh.no
Tlf. priv.: 52749208
Mobil priv.: 90872778 
Knut Ese Knut Ese
Adjunkt m/tilleggsutdanning
Faglærer og kulturskolelærer
Epost arb.: knut.ese@utsira.skole.no
Epost priv.: knutese@gmail.com
Tlf. arb.: 52750129
Mobil priv.: 90962269 
  Margrethe Djønne
Skolebibliotekar
Biblioteksjef Utsira Folkebibliotek
Epost arb.: post@utsira.folkebibl.no
Epost priv.: m.djoenne@gmail.com
Tlf. arb.: 52750123 
Tormod Kvalvik Tormod Kvalvik
Adjunkt m/opprykk
Kontaktlærer 8.-10.tr/Sosialrådgiver/Leder Utdanningsforbundet
Epost arb.: tormod.kvalvik@utsira.skole.no
Tlf. arb.: 52750128
Mobil priv.: 95968989 
Trude Irene Botn Trude Irene Botn
Adjunkt
Spesialpedagogikk
Epost arb.: trude.irene.botn@utsira.skole.no
Tlf. arb.: 52750128
Mobil priv.: 91101326